ppimpekpimpek

About me

Sex:
Male
Age:
43 years old
Zodiac sign:
Scorpio
Marital status:
single
Localization:
United Kingdom, England, City of Bristol, Henbury, Bristol

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Children:
I have enough
Height:
178
Figure:
medium
Hair color:
dark blond
Eyes color:
brown
Languages I can communicate in:
polish, english
What are you looking for?:
long-term relationship

About

Zupełnie normalny, fajny ze mnie gość ;) ogarnięty i rozgarnięty w codziennym życiu. Mieszkam sam u siebie i jest mi tu całkiem dobrze... do pełni szczęścia przydałoby się jednak towarzystwo jakiejś pięknej dziewczyny, która podobnie jak ja szuka związku w którym będziemy mogli się razem dobrze czuć na codzień i od święta i sprawiać, ze każda codzienna rzecz będzie przyjemnością. Wierze, ze jest to możliwe wystarczy tylko trafić na ta właściwa osobę. Co do zainteresowań to pokrótce muzyka, instrumenty, koncerty, sport, podróże te małe i te duże ;) Jeśli czujesz i widzisz podobnie zapraszam...

Looking

Kobiety, z która będę mógł dzielić wzloty i upadki, tych ostatnich nie planuje. Otwartej, czułej, wrażliwej i spontanicznej. Takiej, z która będe czuł się sobą i jednocześnie częścią całości. Jeśli gdzieś tam... jesteś... daj sobie i Nam szanse, nie czekaj dłużej tylko pisz ... :) Myśle, ze szybka weryfikacja rzewywistego wyglądu jak najbardziej wskazana. Szanujmy swój czas i siebie na wzajem.

My Interests

Muzyka od zawsz w dużej mierze rockowa, aczkolwiek i na sentymentalne songi dużo we mnie miejsca :) Do tego odrobina wszystkiego począwszy od fotografii, przez sport, gitara, forex a skończywszy na zerkaniu w gwiazdy i chodzenie po lesie zbierając grzyby ;)