matlas

About me

Sex:
Male
Age:
36 years old
Zodiac sign:
Cancer
Marital status:
single
Education:
secondary school
Localization:
United Kingdom, England, Shropshire, Broseley, Telford

Appearence & character

Smoking:
I smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children:
I don't have but I'd like to have them
Height:
176
Figure:
athletic
Hair color:
black
Eyes color:
blue

About

ADRIAN-Dynamiczna, intuicyjna, wrażliwa i odważna osobowość, dobry wykładowca, szczególne zdolności w sztuce i muzyce. Posiada wrodzone zdolności organizacyjne i kierownicze.
HMMM...CHYBA COS W TYM JEST:P:P:P


PRZYSTOJNY ? rzecz gustu......BUNTOWNICZY ? z wyboru......CYNICZNY ? nauczony doświadczeniem......DENERWUJĄCY ? czasami......FAJNY ? pojęcie względne......GADATLIWY ? zależy od sytuacji......HUMORZASTY ? przeważnie......JEDYNY W SWOIM RODZAJU ? bez wątpienia......KONSERWATYWNY ? czasami......LOJALNY ? od początku do końca......MIŁY ? na codzień......NIEZALEŻNY ? to podstawa......ODPOWIEDZIALNY ? muszę być......PEWNY SIEBIE ? coraz bardziej......RADOSNY ? dzięki innym......SZCZERY ? przeważnie......TAJEMNICZY ? niekiedy......UCZUCIOWY ? to napewno......WRAŻLIWY ? lubię to w sobie.

nienawidzisz mnie .? [[;to f a j n i e .!a tee braawaa ?!słyyszyysz..?Są wlasnie dla M n i e .!

...biore życie jakie jest i potrafię się nim cieszyć..

Jaki jestem...??Dobre pytanie....
Jestem szczery do bolu,moze sie to komus nie podobac,ale ja uwazam to za swoj plus:):):) Jestem szalony ,zwariowany,ale takze subtelny i koffany!!:D hihi...Kto mnie zna ten Wie....Jaki jestem i juz nic tego nie zmini...Potrafie byc Wredny i wlesc za skore ,ale tylko tym ktorzy na to zaslurza!!!(Bojcie sie!!!) Buahahahahah:P:P Troche juz przeszedlem w zyciu i paru waznych rzeczy sie nauczylem....Jak to mowia "czlowiek uczy sie na bledach" i to jest chyba najlepszy nauczyciel....LUDZISKA!!!! I tak nikt tego nie czyta wiec co sie bede rozdrabniac......HEHE:):):) Chcecie poczytac???To wejdzcie sobie na inne profile tam jest czytania na pare godzin!!:P haha....

My Interests

Wszystko po trochu kobiety tez he he:)