dominik172

About me

Sex:
Male
Age:
31 years old
Zodiac sign:
Capricorn
Marital status:
single
Education:
university some
Localization:
United Kingdom, England, Oxfordshire, Cherwell, Otmoor, Oxford

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I like to drink
Height:
180
Figure:
medium
Hair color:
dark blond
Eyes color:
blue

About

Jestem na ostatnim roku na uniwersytecie w oksfordzie. Kocham jeździć na moim Harley-Davidsonie, na którym ostatnio zwiedzałem Europę (i troche zmokłem). Znajomi mówią, że jestem trochę szalony, szczery do bólu i serdeczny, no ale chyba najlepiej samemu ocenić. Za rok rozpoczynam pracę w banku inwestycyjnym w londynie, a poza tym lubię się dobrze ubierać.

Looking

Szukam pięknej i inteligentnej dziewczyny, z którą będę się mógł dobrze bawić i mile spędzać czas. Jeśli jesteś wysoką brunetką (nie wyższą ode mnie w szpilkach) z długimi, kręconymi włosami, ładną sylwetką, jeśli jesteś mądrą i potrafisz cieszyć się życiem to może już niedługo zatańczymy przy rytmach kubańskiej muzyki, będziemy sączyli pyszne drinki czy jechali w zachód słońca?

My Interests

Jest to z pewnością jazda na motorze, np na lekcję salsy, którą lubię tańczyć. Dużo podróżuję, w czym pomaga znajomość kilku języków, i zawsze próbuję odkrywać nowe kulinarskie delikatesy. Przecież nie ma to jak dobre jedzenie. Do tego dorzuciłbym zimne piwko z znajomymi i dobrą imprezę.