angie321

About me

Sex:
Female
Age:
39 years old
Zodiac sign:
Sagittarius
Marital status:
single
Education:
university graduated
Localization:
United Kingdom, England, Greater London, Hillingdon, Heathrow Villages, Hounslow

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children:
I don't have but I'd like to have them
Height:
165
Figure:
medium
Hair color:
dark blond
Eyes color:
blue

About

Mam wiele energii, dużą wyobraźnię, podobno jestem straszną gadułą, ale wiem także kiedy przestać i kiedy nie należy mówić za dużo, jestem szczera i bezpośrednia, ale głupotę innych raczej przemilczam.
Szanuję zdanie, decyzje i wybory innych, ale wymagam też tego samego wobec mojej osoby. Jeśli popełniam błędy, potrafię się do tego przyznać. Jestem uparta i konsekwentna, ale nie po trupach do celu, obce jest mi zmuszanie kogokolwiek do czegokolwiek, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie uczuć. Nie znoszę wypominania oraz gdy ktoś robi mi wyrzuty.

Mam nadzieję, że kiedyś odnajdę się w roli kobiety która wspiera swojego partnera i realizuje się zarówno w życiu zawodowym jak i rodzinnym. Ważna jest w życiu równowaga.

Looking

Ambitny, energiczny, zaradny, rozmowny, odpowiedzialny - taki przy którym będę się czuła bezpiecznie. Mężczyzna zdecydowany, mający swoje zdanie i wiedzący czego chce od życia. Dla takiego mężczyzny chcę być matką jego dzieci, żoną, kochanką, podporą, sensem życia. Takiemu mężczyźnie potrafię dać bardzo wiele.


Ale do tego potrzebne jest również to coś - chemia, wspólne przyciąganie ...
My Interests

Otoczenie, wszystko co nowe, ludzie ...