Szkockaa

About me

Sex:
Female
Age:
36 years old
Zodiac sign:
Aries
Marital status:
single
Education:
college
Localization:
United Kingdom, England, Greater Manchester, Salford, Walkden North, Manchester

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children:
I don't have but I'd like to have them
Height:
172
Figure:
medium
Hair color:
dark blond
Eyes color:
blue

About

Ciężko opisywać samą siebie... Jestem zwykłą, szarą osóbką z wrodzoną spontanicznością. Cenię sobie szczerość i uwielbiam spędzać czas z ludźmi pozytywnie zakręconymi. Zawsze staram się pomogać, wysłuchać. Poza tym potrzeba dużo czasu aby tak naprawdę mnie poznać. Ponad wszystko rodzina i przyjaciele-są to dwie grupy, które trzymają mnie przy życiu, nawet tutaj na obcej ziemi. Mimo, że mam 20 lat nie szukam przelotnych "znajomości", to nie dla mnie, nie jestem tego typu osobą. To chyba tyle... :)

Looking

Wygląd zewnętrzny nie jest wizytówką człowieka. Ważne jest to co w s ercu gra... Dlatego szukam kogoś o złotym sercu, dla kogo lojalność i szczerość jest równie ważna jak dla mnie. Osoby ciepłej, wrażliwej, potrafiącej wysłuchać i doradzić. Kogoś z kim czuję się dobrze, z kim mogę rozmawiać godzinami ciągle i ciągle od nowa... :)

My Interests

kino, muzyka - wszelaka (jedynym gatunkiem, którego nie trawię jest techno), motocykle, sport- zwłaszcza siatkówka, książki - zwłaszcza Paulo Coelho, który wg mnie jest geniuszem!, rozmowa...