Kris33

About me

Sex:
Male
Age:
46 years old
Zodiac sign:
Cancer
Marital status:
divorced
Education:
university some
Localization:
Poland, Zachodniopomorskie, Kołobrzeski, Kołobrzeg

Appearence & character

Smoking:
I smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Height:
174
Figure:
medium
Hair color:
dark chestnut
Eyes color:
other
Languages I can communicate in:
polish, english
What are you looking for?:
friendship, long-term relationship, just fun
My religion is:
Christianity

About

Optymista, realista, nerwus, gaduła (czasami), towarzyski, z poczuciem humoru, chaotyczny, bałaganiarz, bywa estetą, leniwiec, niecierpliwy, przepuszcza pieniądze na głupoty, nocny marek.
Lubię zwierzęta i samochody. Prowadzenie mnie relaksuje i daje mnóstwo frajdy.
Uczę cieszyć się z drobiazgów i cenię tą cechę u innych. Lubię każdą porę roku. Przepadam za kawą i whisky z lodem. Raczej lubię kiedy coś się dzieje. Lubię sex. Lubię siebie.
Potrafię nazwać swoje wady.
Lubię słowo pisane.
Nie lubię bylejakości, nie trawię różowego, infantylność mnie irytuje, używanie zdrobnień powinno być karane ciężkimi robotami, lenistwo umysłowe ludzi doprowadza do szału.Nie używam słowa ‘słodkie’ poza określaniem słodyczy. Nienawidzę wcześnie wstawać.
Generalnie rzecz ujmując- ,fajny ,ciepły rak ,ale z dosyć dużym bagażem różnych doświadczeń życiowych...Przystojny kiedyś byłem...Raczej inteligentny i raczej mądry...nieustający w poszukiwaniu drugiej połówki...

Looking

Jeśli jesteś:lanserką,nieodpowiedzialnym pajacem,niechlujem,przesadną domatorką z mentalnością emerytki,skrajną romantyczką,córusią tatusia,malkontentką,minimalistką życiową,zimną kobietą,mrukiem i introwertyczką,egocentryczką,będąc w związku żyjesz wyłącznie swoim życiem,nie masz poczucia humoru,nie potrafisz zainteresować się swoim facetem,nie masz jaj, nie wyleczyłaś się z ostatniej miłości i szukasz plastra–to stanowczo się nie dogadamy.A kogo szukam?...Sam dokładnie nie wiem ..ale na pewno musi to być kobieta,bardziej ładna niż nieładna,bardziej rozgarnięta niż nierozgarnięta,napewno kochana,dobra i mająca jakieś ideały w głowie..
Dane przypuszczalne:
Wiek: 2?-3?
Wzrost: niższy od mojego,Waga: wyraźnie mniejsza od mojej (znaczy zgrabna)Wady: wzroku typu..astygmatyzm+,- mogą być,Kolor włosów:miły dla oka-jak to kolor włosów,Lubi:kino,szopingowanie
(czasami),zaskakiwać,uśmiechać się,leżeć czasami w łóżku pól dnia bez sensu-lub polubi...

My Interests

życie...plus kilka innych pozycji