Alek

About me

Sex:
Male
Age:
61 years old
Zodiac sign:
Aquarius
Marital status:
single
Education:
postgraduate
Localization:
United Kingdom, England, Greater London, Barnet, Burnt Oak, Edgware

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Children:
I don't have but I'd like to have them
Height:
183
Figure:
medium
Hair color:
brown
Eyes color:
brown

About

Ja byłem urodzone w Anglii, i moje rodzice spotkałi i ożeniłi się tutaj, ale moja matka była urodzona w Bobrka (L'viv) i mój ojciec w Knihynicze.
Ja zawsze mowilem w Języku polskim w domu i wyrósłem z taką kulturą i stylem fałszowania.
Po universitetu rozpoczynalem pracować w przemyśle telekomunikacji i zaczynałem moje szkolenie jako Księgowy. Także skończyłem wyższy handlowy stopień w Stanach.

Looking

Czuję cel małżeństwa jest mieć rodzina i mam nadzieję mieć kilka dzieci, dostateczna ilość zapełniać wielki samochód co najmniej. Jestem w pozycji cieszyć się miłością domowy i nie potrzebuje pozostawiać moją żonę jedyny podczas gdy pracuję długie dni. Chce żeby uczestniczyć w przyjemności stworzenia domowy i popierają moją żonę. Czasami mosna mnie snalesc na face book jestem aleks kotulski.

My Interests

Podróżowałem do wielu miejsc i cieszyłbym się reodwiedzać pokazywać mój rodzinny sposobności tam. Ja chciałbym przecinać do moich dziecci edukacja i możliwości na które ja pracowałem. Czynności cieszę się włączać ski, prowadzenie, kierowanie, bieganie, będący aktywny, ale ja cieszyłbym się więcej czynności co my robimy razem.