Agnieszka022

About me

Sex:
Female
Age:
36 years old
Zodiac sign:
Virgo
Marital status:
single
Education:
secondary school
Localization:
United Kingdom, England, Norfolk, South Norfolk, Stoke Holy Cross, Norwich

Appearence & character

Smoking:
I don't smoke
Alcohol:
I drink occasionally
Height:
168
Figure:
slim
Hair color:
black
Eyes color:
brown
Languages I can communicate in:
polish, english, russian, other
What are you looking for?:
friendship, long-term relationship
My religion is:
Christianity

About

Mam sporo zalet jak i wad, zawsze daze i osiagam swoj cel chociażby mi to miało zająć wieki niesamowicie uparta, silna z charakterem i temperamentem, bystra, szczera do bolu. Wbrew pozorom jestem bardzo wrazliwa, delikatna i uczuciowa a zarazem wybuchowa kobieta. Nie interesuja mnie faceci bez ambicji, priorytetow i braku celu w zyciu, zdrajcy i cpuni i tacy co tkwią całe życie w jednym miejscu. Nie wierze ze znajde tu mezczyzne jakiego szukam. Chcę tylko znaleźć kogoś kto będzie moim oparciem, siła, duma i zapewni mi spokojne w miłości życie, kogoś kto stworzy ze mna dom i Rodzinę. Dla mnie Rodzina, dom i milosc to priorytet, najważniejszy cel życia. Bardzo cenie sobie szczerośc, przyjaźń i bliskie mi osoby. Wiem że to w dzisiejszych czasach takie trudne ale wierzę że jeszcze tacy ludzie istnieją.

Looking

Przyjaciol, znajomosci, towarzystwa....a u tej swojej polowki wsparcia, uczciwosci, szczerosci, poswiecenia, szacunku oraz wiernosci. Ma byc zarowno moim partnerem jak i przyjacielem a co najwazniejsze wsparciem w trudnych chwilach. Bardzo wazne sa dla mnie wartości duchowe które w dzisiejszych czasach ludzie już nie posiadaja. Głęboko wierzę że kiedyś w końcu znajde swoja polowke.

My Interests

Moja pasja jest muzyka, w szczegolnosci uwielbiam hiszpańska muzyke i taniec. Uwielbiam też jeść i podrozowac a szczególnie w miejsca gdzie jest plaża, palmy i mnóstwo zieleni. Kocham naturę, lasy i wieczorne spacery plaza wzdluz Morza tam odnajduje swój spokój duchowy i czuje się jak w domu. Bardzo interesuje mnie kosmetologia i astrologia czyli wszystko co tajemnicze i będące poza nasza Ziemia. Uwielbiam też sport (jazda rowerem, hockey, piłka nozna) oraz jazda autem.....szybka jazda autem. Jednym słowem adrenalina to mój klimat ......