iwona1949
About me
Appearence & character
About
Jestem z pod znaku rak, a więc kocham dom i rodzinę. Mam dorosłą córkę i wnuki, które mieszkają w USA. Ja mieszkam w Polsce i czuję się samotna, posiadam zieloną kartę i pragnę poznać przyjaciela, a może męża o podobnych zaintereso-
waniach co i ja.
Looking
Pragne poznać Pana mieszkającego w USA powyżej 65 roku życia, ja mam 61 lat. Jestem osobą kompletnie nie pijącą i poszukuję osoby, która również nie pije alkoholu.
Ja trochę palę papierosy, ale nie ma dla mnie problemu żeby wogóle nie palić. Popalający partner przy rannej kawie będzie dla mnie bardzo miłym towarzyszem.
My Interests
Bardzo lubię przyrodę, spacery. Lubię dom i ciepłą atmosferę domową, jak również czytać książki, oglądać telewizję a zwłaszcza kanał TCM. Interesują mnie programy historyczne, biograficzne i starożytne.

